| Iustiina a întrebat:

Cum sa scriu la status colorat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ExTaZy a răspuns:

Pai la status poti scrie normal, sau albastru.Albastru scrii cand vrei sa pui un site la status sau ceva unde pot intra prietenii etc.Deci in spatiul acela scrii mesajul iar jos apare ceva cu http:// ...acolo scrii ceva la intamplare sau un site si dai enter.Iar daca apesi pe status tau vei intra pe acel site>:D

| catalina_8625 a răspuns:

La status se poate scrie albastru si negru casa scrii albastru scrii blabla ce vrei si apoi scrii www. si scrie albastru