| sabyna_6727 a întrebat:

Cum fac sa imi apara la status ce scriu de ex (dnd) da sa imi apara colorat.

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Adica albastru.scrii dupa dnd ". www. " sau pui jos la http:// un link, de exemplu de la youtube

| demonangel37 a răspuns:

Nici eu nu stiu cu albasrtu e simlu unde scrie what are you mai sters aclo dai si mai jos apare o a doa bara si acolo iti apare de scrii cu albastru dar exista un program cu care poti scrie cu orice culoare vrei

| claudiua a răspuns:

Dupa dnd pui www. Ex. DND www.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu

| GoodLikedulcik a răspuns:

Poi scrii Statusu si fix un pic mai jos sub Sts cand dai click>>>>Scrie Also A Web Link;)Bft acolo dai click Scri www.com sau Ymsgr:-kill;)