| oksomebodyok a întrebat:

Cum pot sa scanez sau sa pun niste desene de pe foaie pe PC?

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Pai,poti sa le faci poza cu webu(daca ai)sau aparatul,daca nu, daca ai imprimanta cu scaner, sau te duci la un xerox xD funditabatting eyelashes
? te rog mai dulce decat zaharul inmuiat in miere! xDbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Te duci cu foile la xerox si le pune pe un cd cel mai simplu

| MiHaI a răspuns:

Cumaparati scanner sau imprimanta cu scanner

| bogdan10aqua a răspuns:

Ai nevoie de o imprimanta cu scanner dupa asta pui foia inauntru si vezi in manualul de la imprimanta cu scanner trebuie sa scrie ceva de scanat si iti da indicatii acolo simplu

| Cristian0002 a răspuns:

Iti trebuie un scanner, acesta uneori este separat de imprimanta uneori este inclus