| Stanchevici a întrebat:

Cum pot sa scriu cu verde statusul de la mess? sau cu orice culoare.

2 răspunsuri:
| DrTerrible a răspuns:

Scrii statusul care il vrei si dupa o sa iti apara dedesubt 'also link to a web page' dai click pe acel scris si scrii www si dupa o sa iti apara statusul albastru.In alte culori nu cred ca este posibil sa il schimbi

| DjCristian a răspuns:

Nu se poate scrie cu verde, doar cu albastru când pui site-uri de ex www.youtube.com şi statusu pe care vrei să îl pui.