| kissdemi16 a întrebat:

Cum pot sa scriu la statusul meu de pe mess colorat?

4 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Eu stiam ca poti scrie numai albastru doar atunci cand ai pus la statu's o melodie!

| PatyKan a răspuns:

Din cate stiu, poti sa il scrii doar cu negru, normal iar apoi daca adaugi un site sau www. [chiar sub chenarul in care scrii ce vrei sa iti pui la status ai o optiune] ti se face albastru. :)

| catalin188 a răspuns:

Scr ce vrei si la urma. com

| acinorev a răspuns:

La convresatie, dai pe T, pepaleta de culori si Color Effects. Iti alegi ce vrei. Asta e pe mess. Nu stiu daca pe mail merge. Prietenii tai au dreptate: www. sau.com sau.ro iti coloreaza in albastru si iti subliniaza ce ai scris.