| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de blocajul de inspiratie?

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Doamne, a trebuit sa citesc de trei ori intrebarea ta, ca sa-mi dau seama ca este vorba despre blocajul "insirativ", plimba-te intr-un parc unde sunt flori, aseaza-te pe o banca, nu-ti stoarce creierii pentru ceva anume, mergi la un local in aer liber cu muzica fie ea cat se poate de tare si saltareata, fa dragoste...

| greg a răspuns:

Lasand sa treaca o perioadawinking Nu te mai stresa pentru ca fiecare are.

| greg a răspuns:

Lasand sa treaca o perioadawinking Nu te mai stresa pentru ca fiecare are problema asta la un moment dat.Cand o sa se intample mai des atunci sa-ti faci probleme.

prfml
| prfml a răspuns:

Eu unul consum o de la o bere pana la trei, nu mai multe cand ma lovesc de aceasta problema, ma simt relaxat si imi revine sursa de inspiratie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci o ancora de resurse.

| Rooo a răspuns:

Ia doua lucruri complet diferite si incearca sa faci o legatura interesanta intre ele