| danny_6400 a întrebat:

Cum pot scapa de Romanian Language Pack in Windows XP? Incerc sa il dezinstalez dar degeaba, imi da aceasta eroare: http://img854.imageshack.us/f/errorv.png/
Ce pot sa fac? Vreau windowsul din nou in engleza. Dau funda celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa-l mai instalezi o data, probabil ca nu s-a instalat complet prima oara, chiar daca functioneaza. Apoi dai dezinstalare. Daca tot nu merge da-mi mesaj privat. Succes!

| danny_6400 explică:

Cand intru in acel kit de instalare am 2 optiuni: Remove si Repair.Bifez Remove iar in timpul dezinstalarii apare eroare "Installation Of Windows Romanian Interface was unsseccsful" adica nu a reusit. Nu il pot dezinstala nicicum...