| Albinuța767 a întrebat:

Cum pot "sparge" un cont de Instagram? Nu sunt hacker, dar acea persoana a pus o poză cu mine de când eram mică (una personală), iar acea poză a primit o grămadă de comentarii impotriva mea. Si vreau sa intru sa sterg poza. Va rog nu veniți cu chestia de a vorbi, comunica cu acea persoana deoarece nu merge, pentru ca am incercat asta.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Singura modalitate e sa raportezi poza si cam atat. Doar nu crezi ca ai sa gasesti pe TPU pe cineva care sparge conturi de instragram pentru tine nu?

| IIIshaneIII a răspuns:

Sau daca nu o sterge admin-ul poti face plangere la politie pentru ca foloseste poza ta fara acordul tau

| Kogaion a răspuns:

Ai putea mai simplu sa raportezi poza si o va sterge administratorul

| Chenderesi_Szilard_1996 a răspuns:

Dai raport. vorbeste cu prietenii tai si da-ti raport mai multe persoane

| Albinuța767 explică (pentru Chenderesi_Szilard_1996):

Am raportat-o de o lună ca imi fură identitatea, dar nu sunt o vedetă ca sa se revizuiască chiar atunci raportul.

| Annie30598 a răspuns:

Vrei să-ți spargi contul de snapchat al partenerului tău? nu vă stresați doar angaja un bun hacker pentru a vă ajuta să spionați pe contul dvs. de snapchat partener Contact Eazlife98 AT gmail DOT com puteți să-l contactați, de asemenea, pentru alte mass-media sociale hack prea ca Facebook, Instagram, snapchat, twitter, etc...

| Ionuț182004 a răspuns (pentru Annie30598):

Nu am înțeles mai exact adresa de contact si unde mai exact caut adresa