| Brotacelu a întrebat:

Cum pot sterge din intrebarile favorite? ca nu gasesc nimic gen "sterge intrebarea de la favorite" sau cam asa ceva

multumesc,

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Nu se poate sterge.,,,, e poți adresa Ralucăi, adminul site-ului, la adresa: contact@TPU.ro sau în pagina principală, dreapta sus apare CONTACT.

succes

@vivi

5 răspunsuri:
| Brotacelu explică:

La naiba, pai o sa se strambe de ras Raluca la ce e salvat... [nu de mine, dar ce e la mine pe cont e al meu pana la urma, nu mai conteaza cine l-a salvat]

pfoai, nici nu stiu ce sa fachappy laughing) rolling on the floor

| Brotacelu explică:

Nuuu, nu am salvat-o pe-aia laughing)

| PaisonPink a răspuns:

Nu pre se poate asa ceva... nu stiu sa iti zic ceva dar ce vreau sa te intreb este de ce vrei sa la stergi?confused... Doar tu ai dorit sa fie favoritetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai salvat-o si pe aia cu periuta care lasa fetele gravide?
http://www.tpu.ro/......osibil-sa/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu doar apesi pe butonul,, delete,, de pe tastatura