| matrix100 a întrebat:

Cum pot trimite un email fara ca destinatarul sa vada de unde a fost trimis mailul? ( adica sa nu vada emailul meu) Multumesc si binenteles cel mai bun raspuns primese funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îți faci o adresă nouă de email, emailul va fi vizibil, dar nu va ști că îți aparține!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest lucru nu se poate.

| Iamnotme a răspuns:

Nu poti, dar poti sa iti faci o alta adresa de mail, si sa trimiti de pe ea happy

| matrix100 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc pentru raspuns. Eu cred totusi ca sub Linux se poate acest lucru deoarece primesc in spam emailuri care atunci cand ma uit la destinatar zice ca le-am trimis eu. Felicitari pentru premiul de userul luni august