| gabor_8975 a întrebat:

Cum pot trimite un pachet cu ramburs? thinking
va rog sa-mi ziceti toti pasii ...cat se poate de amanuntithappy
prin Posta Romana^^

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.posta-romana.ro/services/colete-postale-interne-cu-ramburs_18 gasesti absolut toate informatiile in legatura cu transmiterea coletelor cu ramburs. Numai bine!

| Marias_Alex_1980 a răspuns:

Daca Destinatarul nu ridica coletul ramburs baga-l pe www.ClientiNeseriosi.ro ( Baza Nationala de Date cu Neseriosi ) si cere-i sa-ti plateasca macar taxa de transport ca sa-l scoti!