| PufoseniaDF a întrebat:

Cum poti sa dai tag intr-un comentariu/stare...etc. pe facebook? Adica cand tii sagetuta aia pe "numele" persoanei sa ii apara profilul.Si nu ma refer la poze ca asta stiu si eu! big grin
Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| Muwz a răspuns:

Pai uita-te cu atentie la nume, si copiaza-l exact asa cum e, si asteapta putin pana apare. Daca nu apare din prima mai scrie o data numele si pana la urma tot apare. Funda?

4 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Deci vrei sa tag-ezi o persoana intr-o stare sau comentariu...e usor...doar scrii o parte din numele acelei persoane si pana la urma iti apar optiuni cu profiluri si dai click pe persoana pe care vrei.Doar scrii o parte din nume si restul vine de la sine. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| PufoseniaDF explică (pentru Muwz):

Da dar uneori nu-mi apare....atunci ce fac?

| Muwz a răspuns (pentru PufoseniaDF):

Pai uita-te cu atentie la nume, si copiaza-l exact asa cum e, si asteapta putin pana apare. Daca nu apare din prima mai scrie o data numele si pana la urma tot apare. Funda?

| alexalexuz a răspuns:

Dai click pe numele persoanei funda?

| PufoseniaDF explică (pentru alexalexuz):

Nu la asta ma refeream