| HallyKity a întrebat:

Cum pui un anunt pe internet? i-a venit lui tata ideea sa puna porcul la vanzare pe net laughing dar habar n-am cum sad ceva idei, plz fundita happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Www.tocmai.ro. Intra aici si posteaza anuntul tau. Vei mai gasi anunturi din aceeasi categorie.

| Meryem027 a răspuns:

Foarte simplu, dai search pe google cu anunturi si gasesti diferite site-uri. Gen okazii, evrika si asa mai departe. Apoi, trebuie sa ai undeva pe acolo "posteaza anunt" sau ceva de genul.Completezi acolo,cred o sa fie nevoie si de e-mail, sau mai vezi tu ce date exact. E foarte simplu, acum spor la vanzare!