| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun poze de pe telefon pe Facebook? Vreau informatii!

Răspuns Câştigător
| andu89 a răspuns:

In primul rand vreau sa_ti zic ca nu sunt user Facebook, insa stiu ca poti intra de pe telefon (este un fel de aplicatie, sau ceva de genul) si cred ca trebuie sa poti face lucrul acesta. Cel mai bine intra pe google de pe telefon si scire "Facebook pentru telefon" si sunt mai mult ca sigur ca o sa gasesti ce ai nevoie... sper ca ti_am fost de ajutorwinking

| anonim_4396 explică (pentru andu89):

Raspunsul tau m-a ajutat cel mai mult. Ti-as da fudna, dar nu stiu de ce nu apare acolo jos.

| andu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum apare big grin mersi mult big hug si ma bucur ca ti_am fost de folos :*

5 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Descarci pozele pe calculator, intri pe facebook, incarci pozele!

Răspuns utilizator avertizat
| Selena0207 a răspuns:

Mai precis iti trebuie card de date.In el pui card (micro SD) din telefon. Pozele le pui intr-un folder, apoi le incarci pe Facebook.