| AlexCool_5717 a întrebat:

Cum pun poze editate in photoshop pe facebook?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Le salvezi si le uploadezi ca pe o alta poza normala.

3 răspunsuri:
| JustAaGirl a răspuns:

Salvezi poza apoi intri pe facebook la status dai pe posteaza o fotografie gasesti poza si o postezi big grin

| Adriano69 a răspuns:

In coltul din stanga sus dai "file" apoi "save as..." si alegi la format "JPEG". Asa trebuie facut la toate pozele daca vrei sa le deschizi si cu altceva in afara de photoshop.
Sper ca am fost de ajutor. happy

| swwat a răspuns:

Dupa ce ti-ai terminat de editat poza, o salvezi la file save as si il pui in JPG, apoi o incarci pur si simplu pe Facebook