| Twist a întrebat:

Heiii everyonebig grin!
Am vazut la mai multi pe 'Facebook' sau 'haicinci' ca au poze editate...cu un alt fundal!
stiti vreun program asemanator? si daca da...cat de multumiti sunteti!
de photoshop stiu si eu dar cand dupa ce il instalam imi zicea ca trebuie sa il cumparbig grin si totusi daca stiti vreun site de unde pot lua photoshopu':d macar demo!
multumesc >frumosbig grin< Funidsaa!

2 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Acest site http://www.pizap.com/ are undeva sus, bineinteles dupa ce dai start, iti arata o foarfeca, pui acllo poza sh o decupezi sh o pui pe alt fundal...succes:)

| saymoon a răspuns:

Noroc ca ai pus in ghilimele site urile ca altfel muream de ras ca nu stii sa scriu cum se scrie facebook si hi5.