| alexinioh a întrebat:

Cum sa fac la subiectul III la romana pentru simulari, o schema ceva, ca eu nu stiu cu ce sa incep crying((?

Răspuns Câştigător
| Alxxandra a răspuns:

Nu cred ca are asa o importanta cu ce incepi, prima oara scrii ceva despre autor dupa scrii tot ce sti. Tu daca nu ai invatat cinteste ce ti a predat in clasa, tot o sa ti amintesti ceva la examen

2 răspunsuri:
| StefNN a răspuns:

Cauta pe net comentariile si sunt structurate perfect, nu ai decat sa le inveti asa cum sunt date acolo, bafta

| EATruth a răspuns:

Află cine este Satan, Diavolul.

https://www.seruah.com/cine-este-satan.html