| Ryo a întrebat:

Cum sa fac sa ascult muzica la laptop dar sa fie clapeta inchisa?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Cred ca ti-ar fi mai usor daca ai urma un tutorial decat daca ti-as explica eu http://blog.videotutorial.ro/......iatinchis/
Bafta!

6 răspunsuri:
| alexalexuz a răspuns:

Nu poti

| MrPink a răspuns:

Daca este clapeta inchisa nu ai cum sa asculti muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce sistem de operare ai instalat pe laptop. Asta ar trebui sa ne precizezi.

| dexter7 a răspuns:

Cum sa nu poti... Doamne ce raspunsuri aiurea dau unii happy. deci : control panel-> hardware and sounds-> sub audio ai energy saving options, dai click acolo. Pagina ce ti s-a deschis are in sanga cateva obtiuni. de acolo alegi obtiunea "specify what happens when the lid is closed" dai click acolo iar apoi iti apar 3 obtiuni cu pictograme. aici la ultima cea cu pictograma unui laptop selectezi in ambele casute "do nothing". daca ai nelamuriri id meu de mess e brg dexter. succeswinking

| dexter7 a răspuns (pentru dexter7):

Brg_dexter id mess

| Ionut_Valentin_Stefan_1989 a răspuns:

Uni sunt prea idloti pentru secolul acesta.Dexter7 are dreptate si asa este indiferent de sistem, intri la power option,...