| KoJo07 a întrebat:

Dupa un timp in care clapeta la laptop e inchisa automat se stinge si laptop-ului? Vorbesc de o perioada de peste 35 min.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica inchizi clapeta automat? Nu o lasi tu in jos?
Mergi la setarile clapetei si bifeaza inchiderea laptopului din clapeta. Asa am eu. Dar nu e vorba de 35 min, cum spui tu. Dupa inchiderea clapetei laptopul se opreste dupa 15-20 sec.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ai optiunea bifata ca atunci cand inchizi clapeta sa se stinga asa va face, eu o am sa intre pe modul sleep.

| ziftode a răspuns:

In power settings poti sa setezi ce vrei
du-te in settings si cauta "power"