| danpas a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai apara anumite programe in toolbar?

Răspuns Câştigător
| andrei90tm a răspuns:

Unde? in browserul de internet? sau in ferestrele din windows. oricum ar fi poti da click pe butonul view ( vizualizare ) de sus ( acolo unde sunt si File, Edit, etc... ) dupa aceea dai click pe toolbars ( bara de unelte ) si debifezi ce programe nu mai doresti sa-ti apara in toolbar.

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Click dreapta pe ele şi Delete.

| Galaxy2321 a răspuns:

Dai la toolbar seting si le inchizi de acolo, le stergi sau le dezinstaleziwinking

| MoreTime a răspuns:

Dai click dreapta langa textbox-ul unde scrii link-urile pentru a accesa site-uri si debifezi de acolo ce nu te intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe ele si removehappy.

| danpas explică:

Am cam multe programe in toolbars si porneste greu pc-ul