| Luci88 a întrebat:

Hey, ce se intampla daca dezinstalez, Ask Toolbar si Babylon
toolbar on IE? din lista de programe?! ma scuzati dar nu prea ma pricem la din asteasad Funda:*

Răspuns Câştigător
| Darcos a răspuns:

Salut!
Nu se intampla nimic, daca nu iti place sa ai aceste tolbar-uri, le stergi...
De multe ori nu te ajuta...
DECI, NU SE INTAMPLA NIMIC

Sper ca te-am ajutat! Funda?
Anyway, Bafta!

5 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Pai daca le dezinstalezi se poate intampla sa se dezinstaleze... happy
Programele nu depind de acele toolbar-uri. Poti sa le dezinstalezi din control panel definitiv, sau le poti oprii din browser la tools, addones.
Cand instalezi un program ai optiunea sa le instalezi sau nu. Daca o sa te uiti atenta cand instalezi un program cu astfel de optiuni, o sa vezi ca scrie: Install ask tollbar sau : Accept terms and conditions and install ask (yahoo sau alte minuni) tollbar.
Cand instalezi ceva nu mai da next la toate. Chiar daca nu intelegi ce zice pe acolo, o sa iti sara in ochi programelele suplimentare precum ask, yahoo, bing IM si altele.
Paste fericit!

| HardCandy a răspuns:

Nu se intampla nimic! Ask Toolbar si Babylon sunt doar niste toolbare enervante. Si eu le-am avut dar le-am sters-nu iti sunt de folos mai mult te incurca. LE POTI STERGE! Funda?

| bogdan1004 a răspuns:

Nimic alea-s doar ca yahoo toolbar sa poti sa dai mai repede pe mail si tampenii nu iti face griji dezinstaleazale ca nu se intamlpla nimic

| mat31new a răspuns:

Nu e problema daca le stergi dar s-ar putea sa nu dispara chiar daca le stergi. unele search-engine pot fi virus sau keylogger asa ca mai bine scapi de ele cat mai repede.

| Necuu a răspuns:

Nu se intampla nimic. Orice cu toolbar poti sterge pentru ca mai mult te incurca cand intri pe (opera, internet explorer, google chrome etc.). Ele nu afecteaza cu nimica.Astept funda!