| sweet_3921 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai primesc informatii de la TPU pe email? Cum ar fi acelea,,,,, X a pus o intrebare:"""

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai in partea stanga unde iti arata profilul tau, la notificari si bifezi a doua optiune.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In coloana din stanga exista o rubrica numita Notificari. Intra acolo si dezaboneaza-te (cred ca linkul de dezabonare exista si in fiecare mail, jos, la sfarsit).

| Georgyana98 a răspuns:

N partea de jos al acelui e-mail (care te anunta, cand un prieten pune o intrebare) exista un fel de buton pentru dezabonare. Cauta-l cu atentie si sigur vei gasi. Citeste e-mail-ul in intregime. Eu m-am dezabonat acum ceva timp (am o lista foarte mare de prieteni si primeam zilnic sute de e-mail-uriwinking si din cauza asta nu mai tin minte exact, care era "cuvantul cheie", dar daca eu l-am gasit, il vei gasi si tu.
BAFTAwinking

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Acele mail-uri cum ca "X" a pus o intrebare iti sunt trimise pentru ca acel "X" este prietenul tau pe acest site! Si nu cred ca poti sa nu le primesti...