| maradona10 a întrebat:

Cum pot sa scot de pe facebook setarea ca,atunci cand primesc ceva pe facebok ex: comentarii sau like etc. sa nu l-e mai primesc prin email instiintare pentru ca atunci cand joc ceva si primesc acele email-uri, mi se pune jocul pe bara laughing si la informatii cum pot face sa-mi scot email-ul

3 răspunsuri:
| 0nlyMe a răspuns:

Vezi ca ai langa butonul "Home" un triunghi, dai click pe el si apoi la account settings apoi dai la "Notifications" si bifezi "Send me important updates and summary emails instead of individual notification emails". Si pentru email dai click unde e numele tau langa Home apoi la "About", si la "Contact info" dai "edit" si acolo iti alegi fiecare informatie sa o faci sa vada prietenii, doar tu, public sau sau sa iti alegi cine sa vada informatiile. Daca ai alte nelamuriri intreaba-ma. Sper ca am fost de ajutor.

| maradona10 explică (pentru 0nlyMe):

Nu l-am putut face am dat si in limba engleza pentru ca era in romana dar tot nu mi-a reusit nu gasesc cea ce zici tu

| 0nlyMe a răspuns (pentru maradona10):

Trimite-mi un mesaj cu id-ul tau sa-ti explic.