| xxxxanonim a întrebat:

Cum sa fac un ciocan de lipit, sa mu fie la bricheta sau la vreo lumanare.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du-te si cumpără unul, sau gasesti ciocane de lipit sau pistoale de lipit letcon, pe olx sau pe maica domnului in Bucuresti zona lacul tei.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu merita, faceam acu 30 de ani cand nu se gaseau. Acum sunt pe toate drumurile si sunt si ieftine. Vad ca nici nu stii ce vrei. Iti trebuie de 80 sau de 1000? Electric sau cu flacara?

| epurasu a răspuns:

Sant de cumparat in magazine de electrice sa sant f. ieftine.