| aNdruTzzU a întrebat:

Cum sa fac un site gratuit cu theme mai complicate nu din alea simple?

Răspuns Câştigător
| euuuuuuuuuu a răspuns:

Depinde de ce site este vorba, dar in general, poti schimba printr-un css. Daca nu stii cum se face poti cauta tutoriale care sa te ajute, dar cum am mai zis depinde si de natura siteului.happy
Bafta!

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Cauti pe net free templates si alegi o interfata care ti se pare interesanta, gasesti un host gratuit si ai site.
p. s. nu vei putea avea gen www.nume-site.RO sau. COM sau asa pentru ca pentru asa ceva se plateste. in functie de host vei avea www.nume-site.go.ro spre exemplu. iti poti face cont pe dot.tk ca sa schimbi denumirea din www.nume-site.go.ro sau cum gasesti tu in www.nume-site.TK serviciu oferit free of charge.
bafta

| aNdruTzzU explică:

Lasati un pm cu id vostru cei care stiti cum sa fac site-ul!

| aNdruTzzU explică:

Lasati un pm cu id vostru ca sa vorbim!