| Marius131415 a întrebat:

Cum sa fiu barbat mai puternic?

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Fă sport/muncește.

| Marius131415 explică (pentru doctorandus):

Pai si atat?

| 1234568807 a răspuns (pentru Marius131415):

Pai tu ce vrei sa zici prin puternic?

| doctorandus a răspuns (pentru Marius131415):

Rețete magice nu există.

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În ce să conste puterea? La ce o să o folosești?

| Marius131415 explică (pentru sadrian46):

Psihic,sa fiu mai matur psihic.

| sadrian46 a răspuns (pentru Marius131415):

Asta este altceva decât putere. Este flexibiltate, compromis, adaptabilitate, forța identității și multe altele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marius131415):

Cati ani ai?

| Mosotti a răspuns:

Mai matur psihic vei fi in timp automat odata cu varsta, nu poti fi matur la 15 ani, cati ani ai?

| gabicoo a răspuns:

Tragi de fiare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin atitudine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aspectul facial este personalitatea fiecaruia

| andreikr a răspuns:

Vezi tu, am în preajma mea prieteni care fac sală sau sport și se dau ultimii șmecheri că-s gata să ia la bătaie jumătate de oraș. Asta este o extremă foarte proastă. Sigur atitudinea lor le dă încredere de sine, dar poate fi penibilă dacă o tot repetă. Un bărbat puternic muncește, face sport. Poți să-ți reglezi mersul, să încerci să-ți depășești fricile, să te duci să întrebi diverse persoane când vrei să obții ceva. Pe scurt - fii îndrăzneț.