| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi spal blugii ca sa nu intre la apa?

5 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Buna! orice ce fel de blugi ai spala, intra la apa... dar isi revin dupa ce ii iei pe tine...happy

| mamidvd a răspuns:

La o temperatura de 30grade.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Temperatura apei de spălare să nu depășească 30 de grade.
Poți să-i speli de mană sau la mașina de spălat.
După ce s-au uscat îi calci.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei efectiv nu intra la apa ci atunci cand ii porti se mai largesc si cand ii speli intra mai greu pe tine. happy
Cel mai bine dupa ce ii speli, calci sa faci 3-4 genuflexiuni cu ei pe tine sa se largeasca un pic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blugii nu intra la apa asa ca spalai cum vrei doar temperatura conteaza sa nu se sifoneze e bine la 30 40 de grade