| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Cum sa pun parola la telefonul meu ca sa nu il poata debloca nimeni doar eu.am un nokia 3600 slide

Răspuns Câştigător
| Kqzu97 a răspuns:

Dai la meniu la setari si la securitate si iti pui parola. UITE UN LINK CU VIDEO-URI UNDE ITI ARATA CUM"

http://www.youtube.com/......p?/results

2 răspunsuri:
| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Buna! la telefoanele nokia din cate stiu eu tastatura se blocheaza cu codul de siguranta de la Setari - Telefon - Blocare taste. Pt a schimba codul de siguranta trebuie sa intoduci 12345 parca sau 000 si dupa aia iti pui tu o alta parolawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola mea
sansung c450