| Ysha a întrebat:

Ce ziceti de nokia 3600 slide?

Răspuns Câştigător
| pampam_1804 a răspuns:

Frumusete practica: Nokia lanseaza un nou dispozitiv care integreaza functii practice si moderne intr-un design clasic si sofisticat.

Parerea mea nu stiu de ce ar conta, deoarece eu tin foarte mult la aspectul fizic al telefonului, si nu pot spune ca la acest telefon imi place.

Daca vrei mai multe informatii despre el citeste pe aici :

Nokia 3600 slide cucereste inima utilizatorilor prin intermediul mixului de culori, materiale si finisaje tactile elegante, precum si ratiunea acestora datorita gamei complete de functii moderne cu care este echipat. Combinatia dintre finisajul cromatic cu aspect de ceramica, elementele metalice, suprafetele lucioase si degradeurile afisajului imbie ochiul si atingerea privitorului. Nokia 3600 slide este, de asemenea, o placere pentru auz, deoarece este primul telefon Nokia echipat cu tehnologie pentru anularea zgomotelor de fundal. Prin intermediul music player-ului integrat, utilizatorul are la dispozitie o colectie de pana la 3000 de melodii, ce poate fi stocata pe o cartela de memorie optionala de 4GB.
Mic si cu forma ergonomica, Nokia 3600 slide integreaza, de asemenea, o camera de 3. 2 megapixeli ideala pentru surprinderea de imagini sau secvente video, chiar si in conditii de iluminare slaba, datorita functiei de focalizare automata si blitului cu LED dublu. Iesirea TV, care permite conectarea dispozitivului Nokia 3600 slide la majoritatea modelelor TV, asigura impartasirea rapida si usoara a imaginilor si secventelor video.
In timp ce frumusetea telefonului Nokia 3600 slide va oferi lumii multe informatii despre posesor, aplicatia preinstalata Nokia Maps, impreuna cu modulul optional GPS Bluetooth Nokia LD-4W, va oferi utilizatorului o multime de informatii despre lumea ce il inconjoara. Aplicatia Nokia Maps include date despre peste 15 milioane de puncte de interes, inclusiv restaurante, magazine, hoteluri si multe altele.

Paaaaaaa!winkingwinking

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

E frumos Roz! happy