| trasnet a întrebat:

Cum sa REinstalez un program

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Dezinstaland-ul si instaland-ul la loc?

| ombladon a răspuns:

Pur si simplu, faci ritualul normal de instalare laughing

| Acier a răspuns:

In primul rand trebuie sa dezinstalezi respectivul program. Mergi la Start, control panel, add or remove programs, iar din acea lista iti alegi programul pentru dezinstalare si dai click pe "Remove"

Apoi instalezi programul din nou, cum ai facut si prima data.

Ce ti-am spus eu se face doar pentru windows xp.

| nyko06 a răspuns:

Buna, in primul rand el trebuie dezinstalat cu fuctia add or remove, te suci la start control panel, add or remove programs, iar din acea lista iti alegi programul pentru dezinstalare si dai click pe "Remove", apai dezinstalezi programul.

| trasnet explică:

Am windows 7