| deyu121 a întrebat:

Cum sa sterg o pagina de facebook? Nu pagina mea si o pagina dinasta creata de mine(pesoana publica)

Răspuns Câştigător
| Roliii a răspuns:

Intra pe fb=>dai pe sageata aia in jos=>dai pe help=>scrie :"delete account" si dai pe prima intrebare care iti va aparea acolbillyla al 2-lea paragraf ultimele 3 cuvinte sunt subliniate si dai pe ele=>dai delete account unde scrie acolbillyin primul chenar trebuie sa scrii parola de la fb in al2-lea un cod si dai okay. Daca nu te mai loghezi pe contul tau actual de fb in 2 saptamani, se va sterge definitiv. Poti sa-ti faci cont nou daca ai alta adresa de mess sau daca astepti 2 saptamani (numai daca nu vrei alt cont de mess)

| deyu121 explică (pentru Roliii):

Mersi mult, am reusit

1 răspuns: