| anyhylator a întrebat:

Facebook
Cum sterg o pagina creata de mine?

Răspuns Câştigător
| Louuder98 a răspuns:

Intri la setarile paginii, la "manage permissions", deasupra butonului "save changes" scrie Delete "Numele paginii"
Odata ce ai sters pagina nu o mai poti recupera, si nici like-urile.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti cauti alta admina, findca...la mine, a fost foarte greu sa imi sterg pagina..asa vei avea succes in viitor.

| Louuder98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,si asta e o posibilitate in caz de pagina are multe like-uri.

| anonymous09 a răspuns:

In reapta sus, dai la manage permissions, si dai delete, pe numele paginii care ai creat

| Ame25 a răspuns:

Intra la account settings si mai jos o sa gasesti deactivate your account