| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa trimit de pe telefon poze pe laptop? Am bluetooth, dar de ce nu mi-l gaseste? Trebuie sa fac ceva setari?

3 răspunsuri:
| monymonika a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il instalezi, sau daca nu-l ai incorporat, sa il cauti in my computer, sa vezi dc nu mergewinking

| motanu_2252 a răspuns:

Cel mai bine incearca cu USB-ul

| LittleAnca a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic de la setari. Eu la laptop am un buton de unde conectez bluetoothu. Imi este dupa F12.
Sper ca te-am ajutat. Dai o fundita daca te-am ajutat? tongue