| jhhbv a întrebat:

Cum pot trimite poze de pe un telefon HTC pe un laptop HP prin bluetooth, cand dau sa caut nu-l gaseste, unde trebuie sa dauu la setari?

1 răspuns:
| Mirke a răspuns:

Unde nu il gasesti? in telefon sau la HP? trebuie sa le scoti din optiunea de ascundere nume, de obicei temporar! si apoi faca pairingul, cu codul ce iti apare pe ambele dispozitive, probabil ca te intreaba daca accepti pe o perioada anume cat sa dureze conectarea! bafta!