| Matt24 a întrebat:

Cum scap de reclamele de la youtube? Am incercat diverse extensii pentru browser cum ar fi adblock,adblockplus, adblock pro si asa mai departe insa tot ce fac este sa nu afiseze reclama insa spatiul unde ar trebui sa apara ramane alb cu textul "Ads not by this site" insa tot ruleaza cumva reclamele chiar daca nu le afiseaza si asta-mi face youtube-ul sa se blocheze din 20 in 20 de secunde.Mai are cineva idei? Folosesc google chrome.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toti aceeasi problema, daca ar exista o metoda de protest impotriva acestor reclame ar fi excelent pana atunci stam si ne plangem nimanui!

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Eu folosesc Adblock de multi ani si nu am probleme deloc...ai incercat sa iti alegi din optiuni lista pentru RO... posibil sa fie si de la windows, sau de la browser; eu am testat pe Mozilla si Chrome si merge perfect!

| BosuCalin a răspuns:

Eu la Mozila firefox folosesc de ceva vreme { Adblock Plus } si sunt foarte foarte multumit intra aici { https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/adblock-plus/ } si o sa-ti apara pe syte un buton mare verde pe care scrie {| Add to Firefox } apesi pe el ti se deschide o fereastra astepti 0 secunda 2 si apesi pe butonul instaleaza acum in cateva secunde se instaleaza Reporneste firefoxul si bucurate ca ai scapat de mizeria de pe youtube si nu numai