| mihaa a întrebat:

Cum schimb adresa de email la hi5, va multumesc

Răspuns Câştigător
| roxitm a răspuns:

Buna. Dai la profilul tau, sus la dreapta sub nume unde scrie mesaje, cont, log out si anunturi apesi pe cont.Cand ai intrat la cont pe acea pagina scrie adresa de e-mail: o stergi pe aia care este pusa si scrii adresa care o vrei tu dupa apesi salvare si ai schimbat-o. [fundita? daca vrei big grin ] Pa

6 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Pai acolo sus in dreapta scrie asa numele tau si 0 monede vezi ca ma jos scrie mesaje-cont-log out tu dai la cont acolo va scrie adresa de email tu o schimbi scrii parola si voilahappy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Eu iti spun sa nu o schimbi.ptr ca si o prietena a facut asa si nu mai merge sa intre pe hi5 happy

| sNukki a răspuns:

Te duci la editare profil.

| sNukki a răspuns:

Scuze, du-te la cont in partea dreapta si ai adresa de e-mail si o schimbi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la Setari Cont si schimbi adresa de email, bagi parola si dai Salvare. Ar trebuii sa mearga. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu din pacate