cami
| cami a întrebat:

Cum scot mesageria aia de pe Vodafone? Nici acum n-am mai reusit laughing Exista vreun nr special? ( Asa cum la activarea ei, este *266.)

5 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Trebuie sa suni exact la acelasi numar *266 si sa urmezi pasii de acolo. Mult succes,

https://www.vodafone.ro/personal/servicii/casuta-vocala/index.htm#id2

| tiberiur a răspuns:

Suni la ##002# si se dezactiveaza sau din meniul telefonului anulezi toate devierile.

| Iuliss a răspuns:

Du-te la un magazin vodafone si roaga acolo sa ti-o dezactiveze...

si mie mi s-a intamplat la fel

| cris_4808 a răspuns:

##002# si gata ai scapat de mesagerie

| karla_3547 a răspuns:

Pai suna la relatii cu clientii si iti zic ei.