| anonim_4396 a întrebat:

Cum se ajunge la spitalul Matei Bals din Bucuresti?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu autobuzele 330 si 335 sau tramvaiele 34 si 46 pana la statia Doctor Grozovici. Sau cu tramvaiul 36 pana la statia Maica Domnului si apoi 250 de metri pe jos pana la spital. Sau cu metroul pana la Stefan cel Mare si apoi 400 de metri pe jos spre Obor.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Lucrez la Spitalul Colentina de care e lipit Matei Bals.

| claudya a răspuns:

Bravo Brigaela...stii mai multe decat un taximetrist care bate tot Bucurestiul de la un capat la celalalt...

| alexandruh a răspuns:

Adresa: str. Dr. Grozovici nr. 1, sector 2
Tel. centrala: 021/318.60.90
Tel. Secretariat: 021/318.60.90
Fax: 021/318.60.90
Website: http://www.mateibals.ro/
Email: secretariat@mateibals.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se ajunge la spitalul Matei Bals? Eu locuiesc in Ploiesti. Multumesc mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din zona militari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt din giurgiu spuneti-mi cu ce se ajung la spital, cu ce miljoc de transport.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E usor de ajuns cu tramvaiul 34, care are statii la "Dr. Grozovici" in ambele sensuri. Din statia de tramvai se vede spitalul Colentina, care e la strada: bdul. Stefan cel mare. Dr. Grozovici e strada perpendiculara pe St. cel Mare, iar spitalul e ultima intrare pe stanga ( in spatele spitalului Colentina fata de) cum pleci dinspre blvd. Harta din link poate edifica si mai bine http://wikimapia.org/#lat=44. 4543844&lon=26. 1162722&z=17&l=0&m=b

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Berceni