| anonim_4396 a întrebat:

Cum se aplica corect o folie de protectie impreuna cu acel servetel pe ecranele telefoanelor?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi in youtube how to apply mobile screen protector.

| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa aplici folia si dupa sa mergi dealungul ei pana ce dispar toate bulele de aer.

| Lalalalovela a răspuns:

Ti-as sugera sa nu ti-o pui tu deoarece poate prinde bule de aer. Eu mi-am pus-o singura si acum marginile nu se mai lipesc. Poti sa te duci la un magazin de accesorii pentru telefoane iar cei de acolo ti-o pot lipi asa cum trebuie

| bogboy101 a răspuns (pentru Lalalalovela):

Da si aia iti zic :sorry nou nu aplicam folii sau nu ne pricepem sau nu ai luat-o dela noi.nu pera sunt oameni buni...