| FemeiaPaiangan a întrebat:

Cum se calculeaza punctele? cate primesti pentru un raspuns?

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Daca ai raspuns primul-50
al2lea-40
al3lea-30
al4la-20
al5lea-10.

pentru. fiecare raspuns votat folositor, inteligent, amuzant iei cate un punct.
Un raspuns considerat castigator(fundita) =100.
1 raspuns normal cred ca e echivalent cu 50.

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Intră aici, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente, dai scroll până la "Cum câştig puncte pe TPU?". Util ar fi să citeşti tot regulamentul dacă tot intri...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intra pe "intrebari frecvente "in partea de sus a paginii si afli tot ce te intereseaza.

| GabiCh93 a răspuns:

Uita-te la punctaj

| Silviu_7167 a răspuns:

Ai sus Intrebari Frecvente sau http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente. Vei gasi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un raspuns primesti 50 de puncte iar daca acesta este primul, 50 in plus, daca e al doilea 40 in plus, al treilea 30 in plus, al patrulea 20 in plus si al cincilea 10 puncte in pluswinking.