| AnnePlatt a întrebat:

Nu am mai intrat de mult pe TPU din cauza unei probleme tehnice, iar acum incerc sa recuperez punctele, fundele.
Cate puncte valoreaza un raspuns, dar o intrebare?
Daca votezi un raspuns primesti ceva?
Multumesc mult!:*

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste raspunsurile de la INTREBARI FRECVENTE si afli tot ce te intereseaza. Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce te oprește să citești întrebările frecvente?
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Și de ce e atât de important să aduni puncte? Sau ajutorul dezinteresat nu mai e la modă?

| AnnePlatt explică (pentru NOname):

Scuze,dar imi place foarte mult sa raspund la intrebari chit ca primesc puncte sau NU.
Dar dupa cum am spus din cauza unei probleme tehnice nu am mai intrat de mult,iar prin cuvantul "recuperez" ma refer a recupera ajutorul pe care l-am dat oamenilor de cand am acest cont pe TPU.
Si cu siguranta nu exista user aici pe TPU pe care sa nu il intereseze punctele,fundele,voturiloe etc.
DA recunosc si eu sunt prin acei useri "la moda" dupa cum spui tu,dar asta nu inseamna ca punctele ma bucura mai mult decat ajutorul care il ofer oamenilor.
Fiind userului anului, asta nu inseamna ca poti critica userii pentru fiecare "greseala" facuta, pentru ca nici un om nu este perfect.

| NOname a răspuns (pentru AnnePlatt):

Nimeni nu-i perfect, dragă. Toți mai greșim.
Însă prin această întrebare și mai ales prin remarcă "acum încerc să recuperez punctele, fundele" ai dat dovadă de imaturitate și am simțit nevoie să-ți reamintesc care este scopul site-ului. Iar fiind un utilizator vechi, ar trebui să știi că răspunsurile la întrebările tale le poți găsi la "Întrebări frecvente". Deci, nu este doar o întrebare puerilă, ci și inutilă.
Dar, a greși e omenește.
O seară plăcută.

| AnnePlatt explică (pentru NOname):

Multumesc pentru sfat, tu esti idolul meu pe TPU.Ma impresioneaza stilul tau de a da raspunsuri, intrebarile tale si experienta ta.

| AnnePlatt explică:

Va multumesc am citit "intrebarile frecvente" si am aflat lucrurile care ma intereseaza. Funda o voi acorda lui "Ioandelasal".