| XoOxXo a întrebat:

Ce sa fac sa-mi creasca par lung mai repede? plss ajutati-ma!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O mască din ulei de ricin și vitamina A.
După 2 ori de la aplicație te speli cu șampon vitaminizant și un balsam.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Cum am mai spus, uleiul de ricin este cel mai bun:X:X:X. te poti da si pe gene sa ti se indeseasca:X la mine a mers:X baftaaA! app, la plafar gasesti:X!

| Kiko a răspuns:

Daca incerci sa faci sa creasca ti se va deteriora. Mai bine ai rabdare decat sa aplici ce stiu eu ce substante ce va deteriora parul. Ma rog mie imi creste foarte repede si ma enerveaza. Pentru ca vreau sa am parul mai scurt si trebuie sa merg mai des la coafor si dau o groaza de bani.

Fundita?

| crisgently a răspuns:

Sa tai din varfuri o data pe luna

| Alina1209 a răspuns:

Nu cred ca ar exista ceva. Dar ce asa graba? il poti lasa sa creasca el singur singurel si ingrijindu`l atunci cand va fi lung va fi matasos, sanatos in special. Deci chiar nu stiu nimic desi nu cred ca ar exista sau poate nu stiu eu happy

| Beibyyyyy :-x a răspuns:

Cu ulei de ricin.

| alinaalecsandra07 a răspuns:

Sunt masti pe net.
Majoritatea contin ulei de ricin sau de masline