| BezeaToxica a întrebat:

Cum se numeste cablul acela de la Subwoofer(cred ca asa se scrie) care are 2 capete in el si una in PC( acela audio). Si cam cat costa una?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste cablu audio se gaseste in magazinele cu electronice sau de pe net ar cam costa de la 20-50 lei in sus depinde de calitate si lungime

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca e,, cablu audio optic '' cel simplu cred ca e pentru masina cauta si ai sa vezi

2 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Jek? mama, tata., cam 10 lei, da funda sau mufa stereo care iese din placa si intra in sta tie cu jekluri tata in jekul mama de la statie