| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate ajunge la spitalul Cantacuzino? Va multumesc

7 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Din ce zona?
Eu din Baneasa ajung cu tramvaiul 5.

| LoveForShania a răspuns:

Pai, cu masina? Sau trenul? A stai, tranvaiul? Tranvaiul 1000? Stiu eu o cale mai usoara. Cu baloanele happy>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sari in fata unei masiniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu eram interesata de acelasi lucru dar vad ca nu e nimeni dispus sa dea un raspuns serios...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se ajunge deci la spital cu ratb?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai repede se poate ajunge cu metroul pana la statia Pt.Romana. De acolo poti lua 1 statie orice masina din fata liceului econimic (punct de reper pentru coborare pentru Gemenii). Inainte de piata este str I. Movila. pe partea stg la nr 5-7.Succes!

| Maria_Dinca_1956 a răspuns:

Din Târgoviște