| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate scapa de mucegai la geamurile termopan?

Răspuns Câştigător
| nicky a răspuns:

M-am confruntat cu aceeasi problema, tot stergeam cu clor si aparea dupa un timp iarasi, am izolat peretele cu geamul pe interior si de atunci nu am mai avut probleme si deja sunt aproape 4 ani de atunci.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mucegai la geamul "termopan"?
Este "diploma" care atesta incompetenta profesionala a celor care l-au montat!
Cheama-i inapoi sa-si remedieze "capodopera"!

cristian
| cristian a răspuns:

Zilnic trebuie sa aerisesti incaperea respectiva si vei scapa de acest neajuns.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cum a zis "PC mind" sau speli cu clor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singur as vrea sa aflu, dar pina cind nimic concret n-am aflat.

| ANTIMUCEGAI a răspuns:

Www.antimucegai.ro, acolo gasesti raspuns la intrebarile tale legate de mucagai. as vrea mai multe detalii, iti apare mucegai in jurul tamplarie de pvc?

| dorinovi a răspuns:

Sparge geamurile

| laura_6327 a răspuns:

Chiar dc speli cu clor mucegaiut tot o sa apara, pentru a scapa definitiv de el trebuie sa aerisesti ccamera foarte bine cel putin 2 ore zilnic