| AlisPretty a întrebat:

Cum se poate sterge un cont de google +?

4 răspunsuri:
| dorian96 a răspuns:

Te loghezi mai inati pe cont, dai la setari si dai dezactivare cont

funda?!

| midal a răspuns:

Foarte simplu.T e loghezi in contul pe care-l ai de Google si intri in meniu.Deschizi sectiunea setari si acolo te intreaba daca esti de acord cu stergerea contului si tot ce este legat de el.Dai click ca esti de acord si gata contul este sters.

| fabianburdea a răspuns:

Usor.
1.Stergi Opera sau ce iternet ai tu si descarcarea o stergi si iternetul
2. dupa ce l-ai sters escarca inapoi dar nu descarca pe cel care l-ai sters iternetul asa ca dupa nu mai merge
3.cant l-ai descarcat pe alt iternet iternetul ala care aveai tu pe gogle+
instalezi iternetul pe care l-ai sters care aveai cont
4.cant ai facut instalarea din nou intrii in opera
5.Si gata mie mi-a mers imi dai fd?