| anonim_4396 a întrebat:

Dacă nu mai port cercei mai am vreo șansă să mi se acoperă gaura ținând cont că la una dintre urechi este lărgită? Când eram mică nu dădeam importanță acestui aspect, dar acum mă deranjează că cerceii nu stau la același nivel și că nu pot purta cercei lungi sau grei. Nu știu ce să fac...

Răspuns Câştigător
| teddybearhaveanapple a răspuns:

Oricat de largita este urechea, intr-un anumit interval de timp tot se va astupa gaura. Exista operatii care pot rezolva acesta problema

| Anuket a răspuns (pentru teddybearhaveanapple):

Merci! Nu vreau să fac nicio operație. În plus am înțeles că gaura, mai ales dacă e mare nu se mai închide și nu mai pot face o altă gaură...

1 răspuns: