| mure a întrebat:

Cum se schimba anul nasterii de pe un cont pe netlog?(La Administreaza / Profil / Informatii de baza scrie:Contacteaza Serviciul de Asistenta si include o copie a cartii tale de identitate pentru a putea schimba anul de nastere.)Cum se face acesta?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa-i o poza cu un aparat foto sau webcamul si apoi incarca poza aici http://imgur.com/ si posteaza-le linkul sau poti incarca direct poza in mesajul catre Serviciul de Asistenta.

| mure explică (pentru neluL):

Mersi mult! o sa mor cu tehnica asta de gat!