| Dana2103 a întrebat:

Cum se scot banii investiti de la bursa de valori? Nu ma lasa sa scot nici macar cat am investit si ar trebui sa scot mai mult

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Pai actiunile alea trebuie cumparate de cineva ca tu sa iti primesti banii. Poti pune la vanzare actiunile, dar degeaba daca nu le cumpara nimeni. happy Totusi, banii aia trebuie sa vina de undeva, corect?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ai vandut actiunile ca sa scoti acei bani?

| Dana2103 explică (pentru Nemessys):

Da

| doctorandus a răspuns (pentru Dana2103):

Sa-ti spun un secret: nu e obligatoriu sa castigi la bursa. Nici macar un broker expert nu castiga tot timpul.

| Nemessys a răspuns (pentru Dana2103):

Pai actiunile alea trebuie cumparate de cineva ca tu sa iti primesti banii. Poti pune la vanzare actiunile, dar degeaba daca nu le cumpara nimeni. happy Totusi, banii aia trebuie sa vina de undeva, corect?