| trompeta a întrebat:

Cum selectez modelul telefonului la un cont pe androidmarket? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| GeorgeAlexandruuu a răspuns:

Nu merge sa bagi dupa pc angry

4 răspunsuri:
| GeorgeAlexandruuu a răspuns:

Nu trebuie sa iti alegi modelu telefonului laughing)), daca ai android pe telefon iiti merg toate aplicatile dupa android.

| trompeta explică (pentru GeorgeAlexandruuu):

Baai...am zis ca iau de pe pc beleste oochii

| GeorgeAlexandruuu a răspuns (pentru trompeta):

Nu merge sa bagi dupa pc angry

| GW1521 a răspuns:

Eu am LG optimus black, cand intru pe android market doar descarc. el isi alege rezolutia si ce e nevoie.

| trompeta explică (pentru GW1521):

Dar cand descarc de pe calculator...imi zice ca nu am selectat niciun model de telefon insa nu stiu unde sa dau sa imi setez tipul telefonului.